Polityka prywatności

(Obowiązuje od 17 lipca 2018 r.)

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku!

Każdego dnia dbamy o to, aby korzystanie z naszych usług i serwisów było dla Ciebie komfortowe i bezpieczne. Z tego powodu przekazujemy Ci ważne informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystywane są dane zbierane podczas Twoich wizyt na naszych stronach internetowych, w naszych aplikacjach mobilnych (dalej „Aplikacje Mobilne”) lub podczas korzystania z naszych usług online i offline.

Wiemy, jak ważne są prywatność i bezpieczeństwo. W Polityce Prywatności, którą Ci przekazujemy, wyjaśniamy, jakie dane i po co gromadzimy oraz w jaki sposób je przetwarzamy, abyś mógł być pewien, że są u nas bezpieczne.

Niniejsza Polityka Prywatności dotyczy zasad korzystania z serwisów funkcjonujących pod adresami:które w dalszej części Polityki Prywatności nazywane są łącznie „Serwisami” a pojedynczo „Serwisem”. Niniejsza Polityka Prywatności zawiera następujące rozdziały:

W zakresie danych zbieranych automatycznie opisanych w punkcie 2.4. Polityki Prywatności administratorami Twoich danych mogą być także nasi Partnerzy wskazani w punkcie 12 Polityki Prywatności. Pełną listę naszych Partnerów wraz z informacjami o stosowanych przez nich Politykach Prywatności znajdziesz tutaj.

https://www.piotr-wierzbicki.pl/wp-content/uploads/2020/12/LOGO2-W.png

Follow us:

https://www.piotr-wierzbicki.pl/wp-content/uploads/2021/01/logo.png

Kancelaria

Św. Antoniego 12/2, 50-073 Wrocław
+48 795 759 800
adwokat@piotr-wierzbicki.pl
Scroll Up